KURUMSAL

KURUMSAL

Barış Arge Global; güvenlik teknolojileri alanında mühendislik ve pazarlama hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında Barış Yazılım hizmetleri altında kurulmuştur. 15. yılına giren deneyimi yansıtan dinamik bir yapı olarak bugünkü adıyla Barış Arge Global, kurulduğu günden bu yana sektörde çalıştığı birçok konuda teknoloji liderliği yapan, müşterilerine en son, en etkin ve en güvenilir çözümleri sunan bir şirketler grubuna dönüşmüştür. Barış Arge Global 'in bugünkü ana faaliyeti; ileri derecede güvenlik ve savunma sanayi ürünlerinin geliştirilmesi, tıbbi ve medikal teknolojik ürünlerin tasarlanması ve pazarlanması, güvenlik danışmanlık hizmetleri, ilgili alanlarda yazılım sistem tedariki, kurulumu süreçlerindeki çalışmaları kapsamaktadır.

Barış Arge Global, ulusal değer ve hizmet anlayışını koruyarak geliştirmeye devam ederken, stratejik arge çalışmalarını gelişen teknoloji dünyasındaki en üst düzey seviyeye çıkartmak için çalışmalarını sürdürecektir.

Barış Arge Global, çalışmalarını başta elektronik güvenlik sektörü olmak üzere sınır ve ülke güvenliğine yönelik yazılım ve ürünler üzerinde toplanıştır. Hızlı bir büyüme kaydeden Barış Arge Global deneyimli, disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin sayılı arge firmalarından birisi olmayı amaçlamıştır.

Bu kapsamda, Kamu kurum ve kuruluşları, şehir ve araç izleme sistemleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, stratejik tesisler, gibi alanlarda hizmet veren grubumuz sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm ihtiyaç ve projelere uygun anahtar teslim optimum çözümler sunmaktadır.

Barış Arge Global; Anti Drone sistemleri, Sabit ve Taşınabilir yayın bozucular, Gözetleme Sistemleri, Anahtar Teslim Hapishane Çözümleri, Siber Güvenlik, Sınır Güvenliği, Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri, Bilgi Teknolojileri ve Ağ Çözümleri, Yer Altı Canlı Tespit ve Görüntüleme Sistemleri, Savunma Sanayii ile Güvenlik Yazılımları sektöründe disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışını uluslararası platforma taşıyarak yurt dışında da hizmet vermeye başlamıştır.