KURUMSAL

KURUMSAL

Barış Arge Global; güvenlik teknolojileri alanında mühendislik ve pazarlama hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında Barış Yazılım hizmetleri altında kurulmuştur. Çeyrek asırı bulan deneyimi yansıtan dinamik bir yapı olarak bugünkü adıyla Barış Arge Global, kurulduğu günden bu yana sektörde çalıştığı birçok konuda teknoloji liderliği yapan, müşterilerine en son, en etkin ve en güvenilir çözümleri sunan bir şirketler grubuna dönüşmüştür.

Barış Arge Global 'in bugünkü ana faaliyetleri; endüstriyel çelik konstrüksiyon, boru imalatı ve montajı, endüstriyel yapıların izolasyon çözümleri, ileri derecede güvenlik ve savunma sanayi ürünleri distribütörlüğü, güvenlik danışmanlık hizmetleri, ilgili alanlarda yazılım ve sistem tedariki, kurulumu süreçler ve çalışmalarını kapsamaktadır.

Barış Arge Global, ulusal değer ve hizmet anlayışını koruyarak geliştirmeye devam ederken, stratejik arge çalışmalarını gelişen teknoloji dünyasındaki en üst düzey seviyeye çıkartmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Uluslararası iş dünyasında hızlı bir büyüme gösteren Barış Arge Global; deneyimli, disiplinli, kaliteli hizmet anlayışı ve söz verdiği işlerin zamanında teslimatı ile sektöründe Türkiye’nin sayılı firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Bu kapsamda, Kamu kurum ve kuruluşları, Nükleer santral projeleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, stratejik tesisler gibi alanlarda hizmet veren grubumuz sektörle ilgili tüm fiziksel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm ihtiyaç ve projelere uygun anahtar teslim optimum çözümler sunmaktadır.